Komplexní realizace staveb

Pronájem školicích prostor a ubytování

Nabízíme vám pronájem prostorů pro firemní akceubytování v penzionu v centru Opavy.

Volejte po–pá 7:00–14:30

Získáte plně vybavené školicí prostory
Školicí prostory s kapacitou 50 osob
Kapacita ubytování až pro 17 osob

Pro vaši událost

Pronájem školicího centra

Zajímá vás cena pronájmu školicího a konferenčního centra? Přejete si rezervaci pronájmu? Zavolejte nám.

Volejte po–pá 7:00–14:30

Hledáte vhodné prostory pro školení, večírky a firemní akce? Zavolejte nám! Poskytneme vám pronájem prostor pro konání firemních i soukromých akcí.

Pronajímáme vybavené školicí prostory s kapacitou až 50 osob, které jsou postaveny z obytných buněk. Administrativní zázemí z obytných buněk tvoří předsíň, hlavní zasedací místnost, kuchyňka a toalety. Prostory jsou vhodné především pro firemní školení, prezentace, oslavy a firemní večírky.

Postaveno z obytných buněk
Kapacita až 50 osob
Firemní akce i školení
Vlastní sociální zařízení

Komfortní ubytování

Ubytování v penzionu Šárka

Kromě školicího centra vám poskytujeme komfortní ubytování ve vlastním penzionu Šárka, který se nachází v centru Opavy. Útulný penzion nabízí levné ubytování až pro 17 osob.  

Na výběr vám nabízíme prostorné apartmány s vlastním sociálním zařízením i pokoje se sdílenou koupelnou a toaletou. Součástí ubytování je zdarma parkování v areálu. V letních měsících můžete posedět na zahrádce pod pergolou a využít krb pro grilování.

V těsné blízkosti penzionu je park Městské sady, kterým dojdete k přírodnímu koupališti Stříbrné jezero. Centrum Opavy je vzdálené pouhých 1,4 km. Do centra vás dopraví trolejbus za přibližně dvě minuty.

Penzion Šárka

Nabídka pokojů

Zavolejte nám a rezervujte si komerční prostory či ubytování

Zajímá vás cena pronájmu školicího a konferenčního centra či ubytování v Penzionu Šárka? Přejete si rezervaci pronájmu? Zavolejte nám. Prohlédněte si naše další služby, mezi které patří stavební a projekční činnosti, výstavba rodinných domů na klíčprofesionální odstraňování staveb.

Volejte po – pá 7:00 – 14:30